Strona główna  /  BLOG  /  BLOG

Image Resize

Image Resize

napisany przez admin kategoria PHP 2013-09-16 14:43:37 | 0 komentarzy | 779 odsłon

Wgranie zdjęcia za pomocą formularza to tak na prawdę dopiero początek procesu obróbki. Zdjęcie należy zapisać w odpowiednie miejsce, pomniejszyć, stworzyć miniaturkę o ile jest taka potrzeba.

Czytaj dalej >
DataGrid

DataGrid

napisany przez admin kategoria JAVASCRIPT 2013-09-12 11:59:31 | 0 komentarzy | 713 odsłon

Datagrid to element frameworku jQuery EasyUI. To nic innego jak tabela, którą możemy swobodnie konfigurować i edytować. Nic więcej nie trzeba, aby swobodnie zarządzać bazami danych w naszym cmsie.

Czytaj dalej >
jQuery EasyUI

jQuery EasyUI

napisany przez admin kategoria JAVASCRIPT 2013-09-06 16:03:32 | 0 komentarzy | 744 odsłon

jQuery EasyUI to framework, który ostatnio używam do projektowania interfejsów administracyjny obsługi stron i systemów internetowych.

Czytaj dalej >
Poprzedni Następny

Strona : 1 z 1 . Wszystkich wpisów: 4

O 2Morrow Studio

Strona jest odpowiedzią na wewnętrzne potrzeby pokazania tego czym się zajmuje. Jest również swojego rodzaju CV, Portfolio i promocją własnej osoby. Być może kogoś zainteresuje niewielki informatyczny świat 2Morrow Studio

O Nim

Marcin

Na codzień pracuje przy komputerze, tworząc nikogo nie interesujące dokumentacje. Informatyką interesuję się od małego, jednak nigdy nie podjąłem nauki w tym kierunku. Po górach chodzę od kilku lat. Od trzech lat regularnie biegam. Zdarza mi się łączyć wszystkie pasje w jeden projekt.